FRAME PŘEDSTAVUJE

Margaux Bigou

Margaux Bigou

FRANCIE

Margaux Bigou se narodila na souostroví Nová Kaledonie a její původ se otiskl i v její tvorbě. Ilustrace plné kluzkých stvoření, které nesnesou teplo a schovávají se pod mušlemi či v mořských hlubinách, tvoří Margaux technikou kombinující sítotisk a riso tisk. Současně žije v Paříži, kde je členkou kolektivu Riso-sur-Mer.

WWW

Scrollino

Ludmila a Sylvain Favardinovi (ČR/FR)

Scrollino® je revoluční přetáčecí kniha, kterou vymysleli Ludmila a Sylvain Favardinovi. Jeho inovativní formát nabízí hravý a zbrusu nový zážitek pro každého. Tužka je vše, co potřebujete ke čtení a přetáčení příběhů, her nebo obrázků delších než 2 metry. Součástí každého Scrollina je dřevěná tužka, takže jste hned připraveni začít s rolováním. Ludmila a Sylvain cestovali po celé Evropě, aby sdíleli svůj tvůrčí proces a experimenty, které vedly k vynálezu Scrollina.

WWW

TOMMY SENNA

JAPONSKO

Tommy Senna je ilustrátorka a autorka dětských knih. Její poslední kniha „The Theory of Us“ je komiks beze slov o hořkosladkém milostném příběhu souvisejícím s „teorií relativity“. Knihu si můžete koupit v PageFive (Praha 7) a Xao (Praha 10).

WWW

MalEdizioni & Iris Biasio

ITÁLIE

MalEdizioni je malé a nezávislé vydavatelství se sídlem v Brescii na severu Itálie. Od roku 2011 se věnuje undergroundovému a experimentálnímu komiksu! V tomto krátkém videu představí tvorbu autora Iris Biasio a jeho knihu La casa dei garofani.

Iris Biasio se narodil v roce 1994 ve městě Cittadella blízko Padovy. Vystudoval Akademii výtvarných umění v Benátkách a v současné době studuje komiks na Akademii výtvarných umění v Bologni. Spolupracuje s online magazínem STORMI a v roce 2016 založil vlastní projekt věnující se ilustraci a komiksu.

KONTAKT

CZ +420 775 054 328
EN +420 777 095 094

EMAIL

info@framefestival.cz
exhibitors@framefestival.cz

Newsletter