Vyberte stránku

FRAME ONLINE

FRAME festival 2020 se z původní lokace Divadla X10 přesunul do online sféry a tak na našich stránkách naleznete výběr z festivalového programu, který se bude postupně rozšiřovat o nové příspěvky z nadcházejících ročníků.

Ve STUDIU FRAME můžete shlédnout záznamy prezentací, přednášek a panelových diskusí festivalových hostů, křty nových publikací a slavnostní vyhlašování komiksových soutěží.

ROK KOMIKSU ve Francii „BD 2020“ měla být celoroční událost zasvěcená francouzskému a zahraničnímu komiksu. Z pochopitelných důvodů se mnoho z plánovaných akcí neuskutečnilo nebo jen v omezené míře či online. Naši francouzští hosté sice nemohli přijet do Prahy, ale jejich přednášky můžete vidět právě v této sekci.

Jste autor, ilustrátor nebo nakladatel a chcete svou tvorbu představit světu? FRAME PŘEDSTAVUJE je to správné místo! Zašlete nám krátké video o sobě nebo o tom co děláte a my vás s radostí představíme.

Naše výstavy si určitě zaslouží být k vidění déle než dva dny během konání festivalu a tak jsme připravili sekci VÝSTAVY.

Tvůrčí dílny z pohodlí domova to je sekce WORKSHOPY.

 STUDIO FRAME

ROK KOMIKSU

 FRAME PŘEDSTAVUJE

VÝSTAVY

 WORKSHOPY